עורך דין רשלנות רפואית | נזקי גוף עורך דין רשלנות רפואית | נזקי גוף  Medical Negligence Law Office
רח' קרן היסוד 36, ירושלים
עורך דין רשלנות רפואית | נזקי גוף
     
 

רשלנות רפואית - מאמרים

לחצו על הכותרות למעבר למאמרים המלאים.

עורך דין רשלנות רפואית

מה ההבדל בין עורך דין רשלנות רפואית ועורך דין נזקי גוף? מתי יש לפנות לעורך דין רשלנות רפואית? כיצד לבחור עורך דין רשלנות רפואית? המאמר עונה על שאלות חשובות אלו הרלוונטיות לכל אדם אשר סבור כי נפגע עקב רשלנות רפואית, ושוקל הגשת תביעת פיצויים.

רשלנות רפואית באבחון שבר

כל פגיעה בשבר בעצם מחייבת טיפול מידי על מנת לוודא איחוי נכון של העצם חזרה. סוג הטיפול והבדיקות הנעשות משתנות בהתאם לסוג השבר שקיים. כל מקרה בו לא ביצעו את הבדיקה הנכונה או טעות בפענוח צילום הרנטגן, יכול לגרור אבחון שגוי בכל הנוגע לסוג השבר ולטיפול הנכון בו ולפיכך גם להוביל לנכות לצמיתות באיבר הפגוע.

רשלנות באבחון וטיפול בסרטן הכבד

הקושי באבחון מוקדם של סרטן הכבד טמון בכך שתסמינים הנראים לעין מופיעים רק בשלבים מתקדמים של המחלה. את סרטן הכבד ניתן לאבחן באמצעות בדיקות ההדמיה אולטרסאונד, MRI, ו CT, בדיקות דם, כאשר האבחנה הסופית נעשית באמצעות ביפסיה מהגידול בכבד.

ניהול תביעות רשלנות רפואית

אנשים אשר נפגעו מרשלנות רפואית או ילדיהם נפגעו כתוצאה מרשלנות מצד הרופא המטפל זכאים לפיצוי לפי הדין בישראל. אלו החושדים כי פגיעתם היא עקב רשלנות, ראוי שיתייעצו עם עורך דין המתמחה ברשלנות רפואית, בכדי לבדוק האם אכן מדובר על מקרה של רשלנות רפואית, האם הם זכאים לפיצוי בגין הנזק שנגרם להם, ובאיזה היקף...

רשלנות רפואית – חוק ההתיישנות

קיימים מקרים רבים בהם תביעות רשלנות רפואית נדחות על הסף למרות שלתובע ישנה עילה מוצדקת להגשת תביעת פיצויים, וזאת עקב 'חוק ההתיישנות'. בכדי להימנע ממצב כזה, חשוב שאדם אשר סבור כי נגרם לו נזק עקב רשלנות רפואית יכיר את המגבלות שמטיל חוק זה על הגשת תביעות מסוג זה.

פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין רשלנות רפואית

במידה ונפגעתם במהלך הליך רפואי או בעקבותיו, ואתם חושדים כי הפגיעה נגרמה עקב רשלנות מצד גורם רפואי, מומלץ לגשת לפגישת ייעוץ עם עורך דין רשלנות רפואית. מה מטרת הפגישה, מדוע היא חשובה, מה יש להכין לקראת פגישת ייעוץ עם עורך הדין, ומה כדאי לשאול אותו? התשובות לכל השאלות הללו במאמר זה.

תביעת רשלנות רפואית - נגד מי מגישים את התביעה ?

תביעות נזיקין מוגשות נגד הצד המזיק או הפוגע. רשלנות רפואית הינה אחד מן התחומים הנכללים בדיני נזיקין, ומטופל אשר נפגע כתוצאה מרשלנות רפואית, יגיש את תביעתו כלפי מי שהזיק לו או התרשל כלפיו.  עם זאת, לא פעם, המטופל, שאינו בעל רקע משפטי, יתקשה להבין מהו הגורם הרפואי אותו עליו לתבוע; האם את הרופא המטפל, קופת החולים או בית החולים בהם טופל, או שניהם?...

חוות דעת רפואית משפטית

חוות דעת רפואית משפטית נערכת על ידי מומחה בתחום הרפואי הרלוונטי לנזק הגופני ו/או הנפשי בגינם מוגשת תביעת פיצויים בתחום של נזקי גוף. חוות דעת רפואית מוגשות בתביעות נזקי גוף מסוגים שונים, ביניהן: תביעות רשלנות רפואית, תביעות תאונות עבודה, תביעות תאונות אישיות ועוד.

רשלנות רפואית - רופא משפחה

תפקידו של הרופא הוא לבדוק את תלונות המטופל, ולהחליט האם יש הוא יכול לטפל בבעיה ממנה סובל המטופל בעצמו, האם יש להפנותו לבדיקות בכדי לאבחן את הבעיה או להפנותו לרופא מומחה בתחום הרלוונטי. לכן, על רופא המשפחה להחזיק בידע רב והבנה נרחבת של מחלות ומצבים רפואיים רבים. היות ורופא המשפחה הינו לרוב הגורם הרפואי הראשון אשר נפגש עם המטופל, עליו לעמוד בסטנדרט זהירות גבוה במיוחד, בכדי להגיע לאבחון מדויק והחלטה נכונה באשר להמשך הטיפול או הפניה לבדיקות ולרופאים נוספים.

פיצויים בתביעות רשלנות רפואית

בתי המשפט קובעים את הפיצוי המגיע לנפגע על ידי כימות הנזק שנגרם לתובע, תוך התייחסות לפרמטרים שונים המכונים "ראשי נזק". החישוב נעשה תוך השוואת מצב התובע לפני הפגיעה ולאחריה, וכימות הנזק שנגרם לתובע עד לזמן סיום ההליכים המשפטיים וכן נזקים עתידיים בהמשך חייו. עורך דין רשלנות רפואית יכול לבחון את נסיבות המקרה הספציפי שלכם בכדי לבדוק האם ישנה עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית והאם ישנה כדאיות בהגשתה על ידי מתן הערכה של הפיצוי אותו תהיו צפויים לקבל במידה ותזכו בתיק המשפטי.

רשלנות רפואית באבחון מחלות

תביעות רשלנות רפואית רבות מוגשות על רקע של היעדר אבחון רפואי נכון או אי אבחון בזמן של מחלה, וגרם לאי קבלת טיפול מתאים. התביעות הנפוצות ביותר בהקשר זה הן במקרי מחלות ממאירות כגון סרטן, מקרי התקף לב או דלקת קרום המוח בקרב ילדים. ללא ספק, הסיבה לכך היא הפגיעות הקשות עמן עלול להיוותר החולה כתוצאה מן המחלה ובמקרים קשים יותר מות החולה.

ניהול תיק רשלנות רפואית - הסכם פשרה

תהליך הכנת כתב התביעה וניהול תביעת פיצויים בבית משפט על רקע רשלנות רפואית הינו לרוב תהליך ארוך אשר יכול להימשך מספר חודשים, הוא טומן בחובו עלויות לא מבוטלות, והוא עלול להיות מתיש נפשית עבור הנפגע. לכן, לעיתים עורך דין רשלנות רפואית ימליץ על חלופה באמצעותה יהיה ניתן להשיג את הפיצוי באופן קל ומהיר הרבה יותר, דוגמת משא ומתן ישיר מול המוסד הרפואי או הליך גישור בין הצדדים.

נטל ההוכחה בתביעות רשלנות רפואית

לרוב, בתביעות רשלנות רפואית נטל ההוכחה הוא על התביעה. במקרים מסוימים, יכול עורך דין רשלנות רפואית המייצג את התביעה לבקש מבית המשפט להעביר את נטל ההוכחה אל הצד הנתבע, כלומר שהצד הנתבע יצטרך להוכיח שלא הייתה רשלנות מצדו. מאמר זה עוסק בכללים המשפטיים בהם מעביר ביהמ"ש את נטל ההוכחה לנתבע, הרציונל שמאחורי העברת נטל ההוכחה ועוד.

מצב סיעודי עקב רשלנות רפואית

רשלנות רפואית מסתיימת לעיתים למרבה הצער כשהמטופל נותר במצב סיעודי, כלומר הוא נזקק לסיוע בביצוע פעולות יומיומיות, לליווי ולהשגחה, אם באופן זמני עד לשיפור במצבו, או למשך שארית חייו. כאשר ישנו חשד כי רשלנות רפואית הובילה למצב סיעודי, מומלץ לפנות לייעוץ של עורך דין רשלנות רפואית בכדי לבדוק האם אכן ישנה עילה להגשת תביעת פיצויים, מהם סיכויי הצלחתה והאם יש כדאיות בהגשתה.

רשלנות באבחון סרטן

רשלנות רפואית יכולה לבוא לידי ביטוי אבחון מאוחר של מחלת הסרטן, אבחון שגוי שלה או אי אבחון של המחלה כלל. רשלנות באבחון סרטן פוגעת בסיכויי החולה להבריא ואף עלולה לגרום למותו. בשנים האחרונות, מערכת המשפט בישראל עסקה בתיקים רבים של תביעות רשלנות באבחון סרטן. במקרים בהם קבע בית המשפט כי התרחשה רשלנות רפואית הוא פסק ברוב המקרים סכומי פיצוי גבוהים לטובת התביעה עד כדי מיליוני שקלים.

טיעון "אשם תורם" ומשמעותו בתביעות רשלנות רפואית

טיעון "אשם תורם" או "רשלנות תורמת" מועלה פעמים רבות במהלך דיונים בתביעות רשלנות רפואית על ידי ההגנה, משום שלעיתים זוהי הדרך העיקרית ואף היחידה שלה להתגונן מול טענות התביעה. משמעות הטיעון היא הטלת חלק או מלוא האחריות לנזקים בגינם הוגשה התביעה על התובע. ללא ייצוג של עורך דין רשלנות רפואית, אשר מחזיק בידע ובניסיון הדרוש בתחום בכדי להתמודד עם טענת אשם תורם, סיכויי התביעה להסתיים בפסיקת הפיצוי המלא המגיע לנפגע עלולים להיפגע באופן משמעותי.

רשלנות באבחון סרטן השד

מדי שנה מוגשות מאות תביעות בגין רשלנות רפואית, חלקן בגין אי גילוי סרטן השד במועד. פעמים רבות מוגשות תביעות רשלנות באבחון סרטן גם במקרים בהם החלימה האישה מן המחלה, שכן האיחור באבחון שלה הוביל לטיפולים ממושכים ואגרסיביים, כאבים וסבל רב שניתן היה לחסוך ממנה לולא רשלנות הרופא המטפל, ואבחון המחלה בזמן מוקדם יותר.

רשלנות רפואית – פגיעה באוטונומיה

רשלנות רפואית עקב פגיעה באוטונומיה, שייכת לדיני נזיקין, ומתייחסת לראש נזק הקובע פיצויים לאדם אשר נשללה ממנו זכות הבחירה בעניינים רפואיים מורכבים. פגיעה באוטונומיה מהווה עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית, שכן ההנחה היא שלרופא אחריות לשתף את המטופל בכל שלב בהליך הטיפולי, על מנת להעניק לו את חופש הבחירה להחליט לגבי פרוצדורות רפואיות רלבנטיות שונות.

רשלנות רפואית באבחון התקף לב

על פי מחקרים עדכניים, מחלות לב הינן אחד מגורמי התמותה הראשיים במדינת ישראל, שני רק למחלת הסרטן. התקפי לב ניתנים למניעה באמצעות אבחון רפואי נכון ומדויק, ויישום של רפואה מניעתית בקרב אנשים עם נטייה גנטית למחלות לב. היות ובאירועים קרדיולוגיים זמן תופס חלק משמעותי בסיכויי ההישרדות של החולה, החשיבות של אבחון רפואי נכון ומדויק תוך זמן סביר הינה משמעותית ביותר.

רשלנות רפואית בחדר מיון

במסגרת הטיפול בחדר המיון עלולה להתרחש רשלנות רפואית, והשלכותיה עלולות להיות חמורות. ניתן לחלק את העילות להגשת תביעות רשלנות רפואית בחדר המיון לשני סוגים: רשלנות באבחון ורשלנות במהלך הטיפול עצמו. על מנת לבדוק האם אכן קיימת עילה להגשת תביעה, יש להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית אשר מתמחה בתחום ומנוסה בניהול תביעות דומות.

פיצוי על נזק נפשי עקב רשלנות רפואית

נזק נפשי כתוצאה מרשלנות רפואית שייך לקטגוריית ראשי נזק שאינו ממוניים. בית המשפט העליון קבע חד משמעית כי גם עבור נזק נפשי ניתן לקבוע פיצוי כספי. בין היתר, ניתן גם לקבוע פיצויים לצד ג', קרי, תובע אשר סובל מטראומה לאחר טיפול, גם אם הוא אינו נפגע ממנו באופן ישיר. במקרים בהם המטופל סובל מנזק נפשי עקב מקרים של רשלנות רפואית, ישנו אתגר גדול יותר בהוכחה ומדידה של שיעור הנזק.

אובדן סיכוי החלמה עקב רשלנות רפואית

אובדן סיכויי החלמה הינו עקרון משפטי ייחודי בתביעות רשלנות רפואית בלבד. שינויים בפסיקות בתי המשפט הרחיבו את האפשרות לתבוע את האחראים על רשלנות רפואית בגין אובדן סיכוי החלמה. כדי לברר אם יש במקרה שלכם עילה לתבוע את האחראים על אובדן סיכוי החלמה, מומלץ להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית.

טעות רופא אינה בהכרח רשלנות רפואית

במקרים בהם עולה חשד לנזק כתוצאה מטעות רופא, מומלץ להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית בכדי לבדוק האם מדובר על מקרה בו היתה רשלנות רפואית או טעות גרידא. חשוב להבין שהחוק לא מסווג באופן אוטומטי כל טעות של רופא כרשלנות רפואית. עו"ד רשלנות רפואית ישמע את פרטי המקרה הספציפי מפיכם ויעיין במסמכי התיעוד הרפואי כדי לקבוע האם תיתכן עילה להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית.

מהו קשר סיבתי בתביעות רשלנות רפואית

אם כתוצאה מפרוצדורה רפואית נגרם לנתבע נזק והוא מבקש לקבל על כך פיצויים, עליו להוכיח קשר סיבתי (conditio sine qua non) בין הפעולה לבין התוצאה. הוכחת קשר סיבתי אינה פשוטה ונדרש ידע משפטי ורפואי נרחב לשם כך. מאמר זה מסביר מהו קשר סיבתי, מהם מרכיביו ועוד.

רשלנות רפואית – זיהום

אנשים מגיעים לבית החולים כדי לקבל טיפול ולפתור את הבעיות הרפואיות שלהם. עם זאת, בצורה אירונית, דווקא בית החולים הוא מקום שמשגשגים בו מחוללים זיהומיים מסוגים שונים, העלולים לסכן את בריאות הציבור ולפגוע בו. כיצד מתרחש זיהום בבתי חולים? מתי ניתן להגיש תביעה וקבל פיצוי על נזקים עקב זיהום במהלך טיפול רפואי? כל זאת במאמר הבא.

רשלנות רפואית בנוירולוגיה

רשלנות בנוירולוגיה נוגעת לכל אותם מצבים בהם התרחש אבחון לקוי או ניתן טיפול שגוי למטופל בתחום הקשור למערכת העצבים המרכזית או ההיקפית. היות ותחום הנוירולוגיה הינו מורכב וכלל בתוכו מצבים רפואיים רבים, הרי שאבחון מדויק וטיפול מתאים הינם קריטיים למניעת פגיעה מתמשכת.

איחור באבחון ובטיפול בשבץ מוחי

איחור באבחון ו/או בטיפול בשבץ מוחי עלול להותיר את החולה עם נזקים קבועים ובלתי הפיכים ואף עלול להוביל למוות. חלון ההזדמנויות הצר במקרים אלו דורש ערנות מיוחדת מרופאי קופ"ח ורופאי המיון בעת קבלת המטופל. למרבה הצער, אנו עדים למקרים בהם אנשים לא אובחנו בזמן או הגיעו לבית החולים ולא קיבלו את המענה המתאים.

רשלנות רפואית בתחום של רפואת ילדים

רפואת ילדים עוסקת בטיפול הרפואי בתינוקות, ילדים ומתבגרים. היא שונה מרפואת בוגרים בהיבטים רבים. כמו בכל פרוצדורה רפואית, גם בתחום של רפואת ילדים, מטופלים עלולים להיפגע במהלך או בעקבות טיפול, אם כתוצאה מטעות של הרופא, חוסר זהירות או חוסר תשומת לב מצידו. חשוב להבין כי לא כל פגיעה הינה בהכרח תוצאה של רשלנות רפואית, ויש להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית בכדי לבדוק קיום עילה לתביעה.

מבחן הרופא הסביר

מבחן הרופא הסביר בודק את תפקוד הרופא לפני הטיפול, במהלכו ואחריו. מבחן זה מסייע לבתי המשפט לקבוע האם אכן התרחשה רשלנות רפואית במקרה בו הם דנים, והוא נערך בתביעות רשלנות רפואית על כל סוגיהן השונים, כגון תביעות רשלנות בלידה, רשלנות בהריון, רשלנות רפואית בניתוח, רשלנות רופא משפחה ועוד.

רשלנות רפואית - חובת הזהירות

רשלנות רפואית עלולה להיגרם בכל שלב של טיפול רפואי. אחת היסודות של תביעת רשלנות רפואית היא הפרה של חובת הזהירות. היבט זה בשאלת הרשלנות בודק ראשית את חובת הזהירות המושגית, אשר קובעת שלרופא ולצוות הרפואי קיימת חובת זהירות כלפי החולה, כך שיש לנקוט זהירות בפרוצדורה רפואית, כולל בחינת הסיכון הסביר והבלתי סביר. בשלב השני, נבחנית חובת הזהירות הקונקרטית לכל מקרה ומקרה.

רשלנות ברפואה פנימית

רפואה פנימית היא תחום נרחב העוסק במניעה, אבחון וטיפול תרופתי במקרים של מחלות מבוגרים. תחום זה מהווה בסיס לכל מקצועות הרפואה הקליניים שאינם מצריכים ניתוח, כלומר התערבות כירורגית. זהו ענף ותיק במקצוע. רשלנות רפואית ברפואה פנימית עלולה להתרחש בשלבי הטיפול השונים, החל משלב האבחון, דרך טיפול לקוי ועד להיעדר מעקב הולם.

תביעת רשלנות רפואית בגין הצטלקות

צלקות מהוות פגיעה אסתטית ולעיתים גם תפקודית, ומטופלים עלולים להיוותר עמן כתוצאה מפרוצדורות רפואיות שונות, אם כי לרוב, תביעות פיצויים בהקשר זה מוגשות עקב רשלנות בניתוח. לא בכל מקרה יפסוק בית המשפט פיצוי לנפגע, ולכן מומלץ ראשית לגשת לפגישת ייעוץ אצל עו"ד רשלנות רפואית בכדי לבדוק האם אכן קיימת עילה להגשת תביעה.

רשלנות רפואית באבחון וטיפול במחלות ריאה

מחלות ריאה יכולות לנבוע מגורמים גנטיים, סביבתיים, מחוללים זיהומיים ועוד. התסמינים יכולים לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים כגון שיעול טורדני ממושך, קשיי נשימה וחולשה כללית. רשלנות רפואית בתחום מחלות ריאה יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים, החל מאי אבחון, דרך טיפול לקוי ועד להיעדר מעקב הולם.

רשלנות רפואית בבדיקות הדמיה

בדיקות הדמיה הן בדיקות מסוגים שונים שמטרתן סקירת האברים הפנימיים של הנבדק. היות ולא ניתן לראות ולבדוק את האברים הללו בעין גלויה, יש צורך במכשור רפואי אשר סוקר את גוף האדם מבפנים. רשלנות רפואית בהקשר של בדיקות הדמיה יכולה להתרחש כאשר המטופל אינו מופנה לבדיקה נדרשת, הבדיקה מבוצעת באופן לקוי, וכן כאשר מתבצע פענוח שגוי של תוצאות הבדיקה. כדי לוודא שאכן התרחשה רשלנות רפואית בביצוע בדיקות הדמיה וקיימת עילה להגשת תביעה מומלץ לקבוע פגישה ראשונית עם עו"ד רשלנות רפואית מנוסה.

רשלנות רפואית - התעלמות מתלונות מטופלים

מקרים רבים של רשלנות רפואית קשורים להתעלמות מתלונות מטופלים. העומס הרב המוטל על הרופאים, שעות העבודה הממושכות אך גם גישה לא יסודית, כל אלה מובילים למקרים בהם רופאים מזלזלים בתלונות מטופלים ולא מתייחסים אליהן ברצינות, או מניחים באופן אוטומטי שמדובר בתלונה על כאב בלבד ומספקים משככי כאבים. למרבה הצער, ישנם מקרים בהם הדבר מוביל לאי אבחון מצבים רפואיים דחופים הדורשים התייחסות מיוחדת, דבר לו עלולות להיות תוצאות הרות אסון.

רשלנות רפואית על רקע בעיות בלוטת התריס

בלוטת התריס היא בלוטה המאזנת את המטבוליזם בגוף ובעיות בבלוטה משפיעות על קצב חילוף החומרים בגוף כולו. התוצאה של בעיות בבלוטת התריס עלולה להיות בעיות במערכות אחרות בגוף, כולל לב, עצמות ועוד. רשלנות רפואית הקשורה לתחום זה יכולה להיות סביב אבחון לקוי, טיפול לא מדויק או אף רשלנות בניתוח. מומלץ לתאם פגישה עם עו"ד רשלנות רפואית בכדי לבדוק את פרטי המקרה הספציפי בו יש חשד לנזקים עקב רשלנות. עורך הדין יוכל לייעץ לכם באשר לקיום עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית, כדאיות נקיטת הליכים משפטיים, הפיצוי האפשרי וכו'.

רשלנות רפואית על רקע סוכרת

רשלנות רפואית על רקע סוכרת יכולה להתרחש לאורך כל שלבי המחלה, החל מאבחון לקוי שהתוצאה שלו היתה התדרדרות במצב ואף נזקים בלתי הפיכים, טיפול לא מתאים למצב האדם, רשלנות בהריון במעקב הריון לקוי שהביא לאיחור באבחון הסוכרת, רשלנות רפואית בלידה עצמה, רשלנות רפואית בניתוח ועוד.

רשלנות רפואית באבחון וטיפול בסרטן השחלות

סרטן השחלות הוא סרטן אלים, ולכן החשיבות הרבה לגילוי מוקדם ולקבלת טיפול דחוף כולל ניתוח אם אפשרי, פרוטוקול טיפול בכימותרפיה והקרנות ולהיות תחת מעקב קפדני. כאשר עולה חשד לפגיעה עקב רשלנות רפואית באבחון ו/או טיפול בסרטן השחלות, כדאי לקבוע פגישת ייעוץ בהקדם עם עורך דין רשלנות רפואית לבדיקת קיום עילה לתביעה.

רשלנות רפואית באבחון וטיפול בסרקומה

סרקומה היא גידול ממאיר, קרי סרטני, שיכול להתפתח מכל רקמת חיבור ולהופיע בכל מקום בגוף. רשלנות רפואית בהקשר של סרקומה יכולה לבוא לידי ביטוי באופנים רבים בשלב האבחון, הטיפול והמעקב.

רשלנות רפואית באבחון וטיפול בבעיות בלוטת יותרת המוח

בלוטת יותרת המוח היא בלוטה קטנה אך חשובה מאוד. היא אחראית על היבטים רבים במערכת האנדוקרינולוגית, ולכן שיבושים בתפקודה עלולים לגרום לבעיות רפואיות שונות, החל מבעיות לחץ דם ועד לגידולים ממאירים שלא נתגלו.

רשלנות רפואית באבחון וטיפול בסרטן צוואר הרחם

כיום ידוע כי סרטן צוואר הרחם נגרם מסוגים שונים של וירוס הפפילומה ואף פותח חיסון הניתן לנערות, המונע את המחלה. החיסון אינו ניתן לכל הנשים, וגם אם הוא מבוצע, על כל אישה לבצע בדיקת סקר בשם פאפ אחת לשלוש שנים בכדי לוודא כי אין בצוואר הרחם תאים סרטניים. רשלנות רפואית עלולה להתרחש בשלב אבחון סרטן צוואר הרחם, דרך הטיפול ועד למעקב שגוי.

 

 
     
עורך דין רשלנות רפואית | עורך דין נזקי גוף |  רחוב קרן היסוד 36, ירושלים 92149  |  טלפון:  02-5662662   |  yaron@moyallaw.co.il
בניית אתרים דיגידם בניית אתרים  |  קידום אתרים בירושלים